SMS-iT Decentralized – תוכנת המסרונים המשתלמת בעולם

תמונה ראשית sms it

שיתוף מהיר ברשתות חברתיות:

SMS iT היא תוכנת מסרונים ושיווק שכל בעל עסק ומשווק חייבים להכיר מקרוב – במיוחד לאור ההצעה המשתלמת עמה יצאה, של רישיון לכל החיים. מדובר בתוכנה אפקטיבית שמעניקה לנו, בעלי העסק והמשווקים, אינספור יתרונות שיווקיים שלא הכרנו מפלטפורמות אחרות – שהולכים לשפר לנו את הרווחים, השיווק ולבסוף להגדיל את העסק ברמה משמעותית. לפניכם כל מה שאתם חייבים לדעת על – SMS-iT Decentralized תוכנת המסרונים המשתלמת בעולם.

 

חשיבות השיווק והגברת החשיפה לעסק

הליך שיווק ופרסום העסק והמוצר הוא הליך אלמנטרי והכרחי בכל חברה, עסק ומוצר שהוא בעולם. בכל הנוגע להצלחת העסק, הגדלתו ושגשוגו – שיווק נכון ויעיל שכולל מעורבות אפקטיבית עם קהל הלקוחות, הוא מילת המפתח. ללא פרסום ושיווק אינטנסיבי, לא נוכל לדאוג למוניטין טוב לעסק, לא נצליח לחשוף את המוצר לקהל הרחב וללקוחות פוטנציאלים – ובהתאם, פשוט מאד לא נגיע לרווחים מתאימים, להכרה רחבה ומספקת, והעסק ידעך. כדי להימנע ממצבים כאלה, כל עסק וחברה משקיעים ופוצחים במספר קמפיינים שיווקיים בכל שנה בכמה פלטפורמות שונות.

 

אילו אתגרים עומדים בפני עסקים בשיווק והגדלת העסק?

אז הבנו כמה שיווק והגברת החשיפה למוצר ולעסק הם חשובים וחיוניים לכל עסק, כמובן בשלביו ההתחלתיים אך למעשה בכל שלב ושלב בהתפתחותו. ועם זאת, כיצד באמת עושים זאת נכון? איך נמנעים מבזבוז כסף על קמפיינים מיותרים, ואלו בעיות עומדות כיום בפני עולם השיווק לעסקים? לפניכם כמה מהאתגרים הנפוצים והבולטים שעומדים בפני עסקים המעוניינים לקדם עצמם ולצאת בקמפיין שיווקי ויעיל:

  • בנייה ותחזוקה של רשימות תפוצה – כל הליך שיווקי ודיוור, דורש גם הכנה מוקדמת ותחזוקה שוטפת של רשימות התפוצה אליהן יגיעו המסרים השיווקיים. מדובר בקושי שיש להיערך עליו, ולשקוד על רשימת לקוחות פוטנציאליים דרך מידע מקדים וסטטיסטיקות – רוב התוכנות שהכרנו עד היום לא מצליחות לבצע את שלל המשימות הללו, בתוך תוכנה אחת.
  • קבלה של לידים חדשים – כבעלי עסקים ומשווקים לא פשוט להשיג מספרי טלפון ולידים של לקוחות רלוונטיים. ללא תוכנה המסוגלת להוציא לידים חדשים מתוך ניתוחים וסטטיסטיקות באינטרנט – אנו נדרשים למאמץ ממושך של השגת לידים באופן עצמאי.
  • ערוצי שיווק ושיווק יעיל – כמשווקים ובעלי עסקים, רבים מתקשים להבין איפה להשקיע את מירב המאמצים ובאילו ערוצים שיווקיים להשקיע יותר. עסקים רבים מתמקדים בדיוור אלקטרוני בעוד והוכח כי נתוני הפתיחה שלו נמוכים לעומת ערוצי שיווק אחרים.

 SMS-iT Decentralized - תוכנת המסרונים המשתלמת בעולם

הפתרון המשתלם: SMS-iT Decentralized –  ברישיון לכל החיים

SMS iT היא התוכנה המשתלמת ביותר כיום בעולם תוכנות השיווק, אשר מעניקה למשתמשיה יתרונות וחידושים רבים. SMS iT מאפשרת הליכי שיווק מקצועיים שחוסכים לנו זמן, מייעלים את העבודה ויוצרים שיווק אפקטיבי ומגוון.

קצת על הפיצ'רים והיתרונות של התוכנה:

תוכנה משתלמת בתשלום חד פעמי לכל החיים

תוכנת המסרונים המשתלמת SMS iT יצאה בהצעה משתלמת וזמנית בלבד שפשוט אסור למשווקים ובעלי עסקים שמחפשים תוכנה מקצועית ואפקטיבית ממה שהכירו עד היום לפספס. תשלום חד פעמי (וצנוע לאור שלל הפיצ'רים והיתרונות שתכניס התוכנה לעסק שלנו) – יבטיח רישיון לכל החיים.

מספר רב של ערוצי שיווק

תוכנת המסרונים SMS iT היא תוכנה רחבה ומתפתחת המאפשרת לפעול שיווקית למספר רב של ערוצים יעילים במקביל. במקום להתמקד במסרונים ומיילים בלבד, כאן ניתן לפעול עם שלל אפשרויות נוספות:  SMS, MMS, RCS, email, voice, fax, and chat. מאחר וכבר הוכח כי דיוור אלקטרוני אינו כה יעיל, תוכנת SMS iT מבטיחה שיווק יעיל יותר, שמתמקד בשיווק בעזרת SMS.

סטטיסטיקות ודירוגי הצלחות

במקום עוד תוכנה שמסייעת בשרשור הודעות ובניהול מסרונים – עם SMS iT, מדובר בהרבה יותר מזה. תוכנת השיווק המשתלמת הזו תאפשר לכם לא רק לנהל יציאה של הודעות במגוון ערוצים, אלא לעקוב אחר אחוזי ההצלחה והאפקטיביות של כל פעולה ופעולה שביצעתם דרך התוכנה. מעבר לכך התוכנה חושפת אותנו למאגר לידים פוטנציאלי אדיר, שיכול להגדיל משמעותית את העסק שלנו ולחסוך לנו עבודה וזמן.

תכנון מקדים ושליטה מלאה

לעומת תוכנות אחרות בשוק כאן מדובר בתוכנה שמאפשרת תכנון ופיתוח המסרים השיווקיים שלגם, ותכנותם בתוכנת המסרונים כבר חודשים מראש, תוך שליטה מלאה על מתי הם יישלחו במדויק.

תוכנה מתפתחת ודינמית

אחד היתרונות הגדולים של תוכנת המסרונים המשתלמת SMS iT הוא העובדה שמדובר בתוכנה שלעומת מוצרים אחרים דומים בשוק, מושקעים בה מאמצים ממושכים וממשיכים לפתח ולעדכן אותה גם לאחר הרכישה. לרוב מוצרים אחרים מפסיקים להתפתח לאחר שרכשתם אותם – אך כאן מדובר בתוכנה שממשיכה להתעדכן ומוסיפים לה פיצ'רים באופן קבוע.

תמיכה מלאה ויוצאת דופן

לעומת תוכנות רבות אחרות שלא מעניקות לנו את התמיכה והסיוע הנדרש להקמתן והטמעתן, SMS iT מעניקה תמיכה אדירה ואינטנסיבית. לאחר רכישתה צוות שירות יעמוד לצדכם עד סיום ההקמה וההטמעה של התוכנה בעסק שלכם. מעבר לכך, ל- SMS iT כבר הוקמה קבוצת פייסבוק מקיפה למשתמשים, אשר מוודאת שתוכלו לפתור כל בעיה ותהייה בכמה שניות.

חיבור לאפליקציות ומערכות נוספות

SMS iT מאפשרת עבודה מקצועית, חלקה ונוחה בזכות החיבור שמאפשרת לשלל אפליקציות ומערכות נוספות שנדרשות לתהליך העבודה והשיווק. חיבור למייל, ל- dropbox, Shopify, ועוד רבים – קריטיים להליך העבודה ומאפשרים לנו כמשווקים לעבוד באופן המיטבי עם השירותים הנוחים והטובים ביותר.

מה מטרתה ועיקרה של SMS iT?

SMS iT היא תוכנת מסרונים משתלמת ורחבה שמציעה ייעול ושדרוג משמעותיים לשיווק והגדלת העסק. התוכנה מיועדת למשווקים ובעלי עסקים שמעוניינים לשווק את העסק ולהגדיל את מאגר הלקוחות בדרך הנוחה, המקצועית והאפקטיבית.

מה כולל הרישיון לכל החיים של SMS iT?

תוכנת SMS iT מאפשרת מערכת חכמה לשליחת וקבלת מסרונים, עם שלל של פיצ'רים ויתרונות שונים שלא כרנו בתוכנות שיווקיות אחרות עד כאן. התוכנה יצאה במבצע שמני ומשתלם במיוחד המעניק לנו רישיון לכל החיים לתוכנה, ללא תוספות תשלום עתידיות ובמחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

אילו פיצ'רים משתלמים מציעה SMS iT?

SMS iT מחדשת את עולם המערכות השיווקיות כפי שהכרנו אותו עד היום – ומציעה שלל פיצ'רים משתלמים: רישיון לכל החיים, חיבור נוח לאפליקציות ומערכות, תמיכה מלאה וצמודה, שלל ערוצי שיווק, סטטיסטיקות ודירוגי הצלחה, ועוד רבים. שלל הפיצ'רים מול המחיר ההגון לכל החיים הופך את התוכנה למשתלמת בעולם.

איך SMS iT פותרת בעיות שיווקיות בולטות בעולם השיווק?

SMS iT מצליחה להתגבר על שלל בעיות שהכרנו בעולם השיווק ולהציע לנו עבודה חלקה ומקצועית יותר. בין היתר התוכנה מציעה שלל ערוצי שיווק אפקטיביים שלא כמו שיווק במייל למשל שהוכח כפחות יעיל, ומאפשרת לנו מאגר לידים ופיתוח מתמיד של רשימת התפוצה שלנו.

 

מעוניינים לחזור לחלק מסויים במאמר?

לחצו על אחת מכותרות המשנה:

מאמרים נוספים בנושאי שיווק דיגיטלי