פרסום ממומן PPC < />

גם לצד גדילה אורגנית ישנו פרסום ממומן נותן אימפקט מיידי.

בואו,תקליקו.

מה זה קידום ממומן?

קידום ממומן בגוגל נקרא בשפה המקצועית PPC או Pay Per Click.
והוא מאפשר למנהלי פירסום להרכיב בדיוק מירבי פרופילים שמורכבים מחתכי אוכלוסיה גילאים תחומי עניין ואפילו ימים ושעות מסויימות.
 
בעולם השיווק הדיגיטלי,קידום ממומן בגוגל נחשב תחום שלם בפני עצמו,ויש בו מורכבות שדורשת ידע פרסומי וניתוח נתונים נכון לצורך הרכבות פרופיל לקוחות יעד וקמפיין פירסומי מניב:

  •  טקסט פירסומי שעושה שימוש בשאילתות גולשים נפוצות.
  • זיהוי קהל היעד לצורך טירגוט יעיל.

מתי כדאי להשתמש בקידום ממומן של גוגל?

יותר ויותר אנשים בוחרים לחפש מענה לכל קשת הצרכים שלהם ברשת. ויתרונות העסקים והנכסים הדיגיטליים בפרט עליונים בחשיבותם כמעט בכל מישור.

נוכחות בעולם הדיגיטל מעניקה לכל מי שמחפש את השירות שלכם אפשרות לאמוד את רמת המקצועיות והאמינות שלכם,ולבחון מה היתה רמת השביעות של לקוחות אמיתיים כלפיכם וכלפי בית העסק והמוצרים.
.
אנחנו ב AtarSite מאמינים שהקשר בין בניית אתר מקצועי לבין הליך הקידום שלו הם בלתי נפרדים,ודוגלים בליווי עיסקי משלב התכנון עד לבנית האתר, התחזוקה, והקידום שלו בגוגל וברשתות החברתיות לאורך כל הדרך.ממש כמו משפחה אוהבת ותומכת.

מצורף הסבר קצר שימחיש לכם את התהליך המסורתי של בניית אתר, ואת כל מה שמעבר תגלו בפגישה איתנו.
ולסיכום חשוב להפנים :
תכנון ובניית אתר אינטרנט נכון ויעיל מייצר לך נכס דיגיטלי מניב, היום יותר מתמיד.

מחקר ובחירת נישה

מחקר נכון ובחירה ממוקדת במסגרת תחומי העיסוק שלכם היא קריטית ותחסוך לכם שנים של תיסכול,זהו הבסיס לכל פרויקט מצליח וישנם כלים מתקדמים למדוד את הצלחות המתחרים ודרישות הלקוחות כדי להעניק לעסק שלכם נקודת פתיחה מעולה.

דומיין ושרת אחסון

דומיין הוא שם כתובת העסק שלך ברשת ושרת איחסון הוא בעצם השטח עליו העסק בנוי,כדאי מאוד לדעת לבחור את שם הדומיין, ולבנות את התשתית בצורה שתוכל לשלוט ולגשת אליה בקלות ובכל שלב. אנחנו מאמינים שהמפתח לנכס שלך צריך להיות אך ורק בידיים שלך.

בניית האתר

אתר יפה זה מגניב, אבל אתר יעיל זה מניב.והשילוב בין שניהם הוא אומנות.יש לגשת לבניית אתר מתוך הבנת צרכי בית העסק, קהל היעד אליו בית העסק פונה,חווית המשתמש, והדרישות המשתנות של גוגל. תהליך בניית אתר מצליח הוא תוצאה של תכנון מעמיק ואסטרטגיה ברורה.

השקת העסק

מזל טוב על הולדת הנכס הדיגיטלי הראשון שלך!
האמת שהלוואי וזה היה מספיק, אבל כאמור אתר חדש הוא כמו תינוק שצריך ללמוד ללכת בעזרת המון הכוונה סבלנות ואהבה,התחרות ברשת היא אדירה, ולכן התמדה בקידום היא חלק בלי נפרד מאתר מצליח.

צרו קשר < />

Atarsite contact-us

בואו,תתקדמו.