אופטימיזציה < />

שיפור ביצועים ומהירות טעינה וחווית המשתמש באתר עצמו.

בואו,תשתפרו.

מה זו אופטימיזציה? ומה החשיבות של אתר מהיר?

את המושג הרחב קידום אתרים מחלקים לשני שלבים עיקריים:
השלב הראשון מתמקד בטיפול מקיף באתר עצמו נושאים כגון שיפור מהירות טעינה, שיפור כותרות ראשיות ,טקסטים ברורים,תמונות אופטימליות,חווית משתמש טובה,ועוד המון גורמים טכניים נוספים.
שלב זה נקרא בשפה המקצועית On site - קידום פנימי. והוא חייב לבוא לפני השלב השני שנקרא בשפה מקצועית Off site - קידום חיצוני. ועליו גם נדבר בהרחבה בהמשך.
זמני טעינה מהירים בעולם הדיגיטל מונעים מהמבקרים באתר שלכם לנטוש שכן מחקרים רבים מוכיחים שרמת ה״סבלנות״ של הגולש הממוצע נמוכה מאוד ולרוב כשגולשים יגיעו לאתר עם זמני טעינה ארוכים וחווית משתמש גרועה ינטשו ולא ישובו לעולם.
.
אנחנו ב AtarSite דוגלים בבניית אתרים מהירים, ולוקחים ברצינות גם את נושא התחזוקה השוטפת שלהם,כחלק בילתי נפרד מעבודת מקדם אתרים מקצועי.

מצורף הסבר קצר שימחיש לכם את התהליך המסורתי של קידום פנימי, ואת כל מה שמעבר תגלו בפגישה איתנו.
ולסיכום חשוב להפנים :
תכנון ובניית אתר אינטרנט מהיר מייצר לך נכס דיגיטלי מניב, היום יותר מתמיד.

בדיקה ראשונית

ביו אם האתר נבנה על ידינו או נמסר לנו לצרכי קידום,ניתן לבדוק ולקבל ניתוח נתונים מפורט לגבי בעיות באתר עצמו ולטפל בהם בצורה יסודית בדיוק כמו ברכב ישנם תוספים במחירים משתנים שמשפרים ביצועים ,בשלב הבדיקה אנחנו מספקים דוח מפורט והצעות לטיפול.

שרת איחסון

לפני שנכנסים לעבודת קידום פנימית השלב השני בתהליך הוא בדיקת שרת האיחסון שלכם,שכן זהו גורם משמעותי ביותר לרמת ביצועי האתר הבטיחות והגיבויים.למזלכם יש לנו ניסיון עשיר בתחום השרתים והכנו עבורכם מאמר מקיף בנושא.

אופטימיזציה

אתר יפה זה מגניב, אבל אתר יעיל מהיר זה מניב.והשילוב ביניהם הוא אומנות.יש לגשת לקידום פנימי מתוך הבנת הדרישות המשתנות של גוגל. תהליך קידום אתר פנימי מצליח הוא תוצאה של תכנון מעמיק ידע טכני ואסטרטגיה ברורה.

דוחות ועידכונים

מעבר לסיפוק האדיר של ניתוח נתוני ביצועים לפני ואחרי.יש לדאוג לתחזוקה שוטפת שכוללת עידכוני תוספים ותבניות וזהו עניין קריטי לפעילות תקינה של אתר.כחלק מהשירות שלנו אנחנו מספקים דוחות תחזוקה וניתוחי תנועה באתר באופן שוטף מידי חודש.

צרו קשר < />

Atarsite contact-us

בואו,תתקדמו.

יש לכם אתר קיים? כנסו ל GTMetrix.com והעתיקו את כתובת האתר שלכם לשורת החיפוש.
אם קבלתם:

  •  ציון נמוך.
  • זמן טעינה ארוך.(יותר משלוש שניות)
  •  מספר בקשות גבוה.
  • משקל דף גדול.

סימן שהאתר שלכם זקוק למוסכניק דיגיטלי דחוף. אבל אל דאגה -צרו איתנו קשר.

דוגמה לבדיקת מהירות אופטימלית: